Aktualności

Jubileusz 25-lecia działalności OIG

Szanowni Państwo,
 
W imieniu Rady i Biura Odlewniczej Izby Gospodarczej, chcielibyśmy bardzo podziękować Państwu za udział w Jubileuszu 25-lecia działalności Odlewniczej Izby Gospodarczej, w dniach 22-24 maja br. w Sandomierzu.
 
Patronami medialnymi naszego spotkania byli:
 
Sponsorami Jubileuszu byli:
 

 

Był to bardzo szczególny dzień dla wszystkich nas, tych pracujących na co dzień w Izbie, działających w jej organach - ale chyba najważniejszy dla założycieli Izby, czyli tych osób, które w 1994 roku zrozumiały wagę istnienia odlewniczego samorządu gospodarczego i dopełniły wszelkich starań aby Izba powstała.
 
W tej szybko zmieniającej się rzeczywistości, należy cały czas trzymac rękę na pulsie. Przed nami zatem kolejne wyzwania jak i stałe działania takie jak: promocja polskiego odlewnictwa oraz dbanie o jego interesy na różnych płaszczyznach. Mamy nadzieję, że przed Izbą kolejne piękne Jubileusze - jednak może dziś nie wybiegajmy tak daleko w przyszłość.
 
Dziś pragniemy podziękować Państwu za udział w Jubileuszu, za Państwa aktywność podczas konferencji, za ciekawe dyskusje kuluarowe.
Jesteśmy dumni, że zaszczycili nas Państwo swoją obecnością.
 
 
 
 
W trakcie Jubileuszu, dnia 23 maja 2019 r, odbyło się XXVII Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zgromadzenie członków OIG, podczas którego zatwierdzono sprawozdanie finansowe i merytoryczne Rady OIG za rok 2018, ustalono plan pracy i plan finansowy OIG na rok 2019 oraz wybrano nowe władze Izby. Więcej na Wladze OIG