Aktualności

Konferencja "SMART FOUNDRY - Inteligentna odlewnia"

Szanowni Państwo, 

 

W imieniu Rady Odlewniczej Izby Gospodarczej zapraszam Państwa na konferencję „SMART FOUNDRY – Inteligentna Odlewnia”, połączoną z XXV Sprawozdawczym Walnym Zgromadzeniem Członków OIG, która odbędzie się w dniach 28-30 czerwca 2017 r. w Hotelu Alma & Spa w Barlinku (woj. zachodniopomorskie).

 

                 

 

Tematem konferencji jest „SMART Foundry – Inteligentna odlewnia” a głównym prelegentem będzie specjalny gość z Niemiec – przedstawiciel jednej z najnowocześniejszych odlewni na świecie, który przedstawi nam bardzo interesującą prezentację, ukazującą zastosowanie najnowszych technologii w odlewni. Ta prezentacja dotychczas prezentowana była jedynie na International Foundry Forum  w 2016 w Dreźnie. Liczymy, że to wystąpienie spotka się z ogromnym zainteresowaniem wszystkich gości.

 

W dalszej części konferencji zostaną Państwu zaprezentowane innowacyjne rozwiązania technologiczne w Odlewni Żeliwa HaCon Sp. z o.o. w Barlinku oraz najnowsza oferta firmy Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. „Tauron – Redukcja mocy”. Po wystąpieniach odbędzie się zwiedzanie Odlewni Żeliwa HaCon Sp. z o.o.

W drugiej części dnia odbędzie się XXV Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków OIG, po którym zaprosimy Państwa na rejs statkiem po Jeziorze Barlineckim zakończony uroczystą kolacją w Hotelu ALMA & SPA.

 

Wszelkie materiały na XXV Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków OIG, tj.: sprawozdanie z działalności OIG w roku 2016, plan pracy, plan finansowy OIG i ich wykonanie – zostaną przesłane Państwu w połowie czerwca.

 

Licząc na Państwa udział w tym wydarzeniu, gorąco prosimy o wypełnienie i wysłanie załączonej karty zgłoszenia uczestnictwa w konferencji najpóźniej do dnia 10. czerwca 2017 r. W związku z lokalizacją konferencji w spokojnej części Polski – ilość miejsc hotelowych jest ograniczona.

 

Do pobrania:

Zaproszenie - Pismo przewodnie

Zaproszenie - 1 strona

Zaproszenie - 2 strona PROGRAM

Formularz zgłoszeniowy