Aktualności

Jubileusz 30-lecia działalności OIG

 Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na Jubileusz 30-lecia działalności Odlewniczej Izby Gospodarczej, który połączony z XI edycją Forum Prezesów i Dyrektorów Odlewni w Polsce odbędzie się w dniach 17-18 czerwca 2024 r. w Hotelu Binkowski w Kielcach.

Na Jubileuszu 30-lecia działalności Odlewniczej Izby Gospodarczej swój referat przedstawi prof. dr hab. Jerzy Hausner, były wiceprezes Rady Ministrów oraz były członek Rady Polityki Pieniężnej, który podzieli się z nami swoimi spostrzeżeniami oraz prognozami ekonomicznymi w wystąpieniu: 

 

Sytuacja i perspektywy polskiej gospodarki”.

 

Jubileusz połączony będzie z XI Forum Prezesów i Dyrektorów Odlewni w Polsce. To ekskluzywne spotkanie głównych graczy na rynku odlewniczym. Do udziału zapraszamy Prezesów i Dyrektorów wszystkich polskich odlewni oraz firm będących dostawcami dla odlewnictwa. Tegoroczny program Forum obejmie kilka sesji tematycznych, w tym panel dyskusyjny z udziałem krajowych i zagranicznych ekspertów, poświęcony aktualnym wyzwaniom jakie stoją przed przemysłem odlewniczym.Podczas Forum zostaną przedstawione inspirujące prezentacje i informacje na temat nowości na rynku odlewniczym. Spotkanie będzie stanowić doskonałą okazją do wymiany poglądów i idei, wysłuchania specjalistów, do udanego networkingu i rozwoju relacji B2B.

 Więcej o Jubileuszu oraz XI Forum Prezesów i Dyrektorów Odlewni w Polsce