Władze Odlewniczej Izby Gospodarczej

  Władze Odlewniczej Izby  Gospodarczej
   Prezydium  Rady  OIG  
  Imię i nazwisko Adres służbowy Tel., e-mail, (służbowy)    

Andrzej Ryba

Prezes

Firma Handlowo - Usługowa Skalarsteel 

ul. Ułanów 54/93

31-455, Kraków

Tel. + 48 601 428 434,

email: 

biuro@skalarsteel.pl

   

Ewa Dzierbunowicz

V-ce Prezes

Hacon Sp. z o.o.

ul. Fabryczna

74-320 Barlinek

Tel. + 48 95 746 02 64,

e-mail: 

ewa.dzierbunowicz@hacon.pl

Zbigniew Ronduda   Członek Prezydium Rady OIG

Odlewnie Polskie S.A.  

Al. Wyzwolenia 70 

27-200 Starachowice

Tel + 48 41 275 86 00

e-mail: 

zarzad@odlewniepolskie.pl

Józef Turzyński

Członek Prezydium Rady OIG

- Sekretarz

Instytut Odlewnictwa

ul. Zakopiańska 73 

30-418 Kraków

Tel. +48 12 26 18 324

e-mail: 

jozef.turzynski@iod.krakow.pl

Dorota Sokołowska Członek Prezydium Rady OIG

- Skarbnik

Huttenes Albertus Polska 

Sp. z o.o.

ul. Turystyczna 7

20-207 Lublin

Tel. + 48 81 745 13 94-96

e-mail: 

sokolowska@huettenes-albertus.pl

  Pozostali  Członkowie  Rady  OIG  
Stanisław Dajczer  

KPR Prodlew Kraków

Sp. z o.o.

ul. Mogilska 43

31-545 Kraków

Tel +48 12 870 04 30

e-mail: 

biuro@prodlew-krakow.pl

Tadeusz Jurga   

Odlewnia Żeliwa Drawski S.A

Szosa Dworcowa 30 

64-731 Drawski Młyn

Tel. +48 67 256 95 75

e-mail: 

sekretariat@odlewniadrawski.pl

Adam Młodawski 

Zakłady Górniczo - Metalowe Zębiec w Zębcu S.A 

27-200 Starachowice

Tel. +48 41 276 72 41

e-mail: 

adam.mlodawski@zebiec.pl 

 

 

  Marek Podgrodzki

Metalpol Węgierska Górka

Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 6 

34-350 Węgierska Górka

Tel. +48 33 864 18 01

e-mail: 

m.podgrodzki@metalpol.com

 Ryszard Skoczylas

Kom-Odlew Komputerowe Systemy Inżynierskie Sp. z o.o.

ul. Bluszczowa 25 F  

30-439 Kraków

Tel. +48 12 262 30 14

e-mail: 

rskoczyl@kom-odlew.pl

 

Piotr Tkaczewski  

Przedsiębiorstwo Innowacyjne Odlewnictwa Specodlew Sp. z o.o.

ul. Rotmistrza Witolda Pileckiego 3  

32-050 Skawina

Tel. +48 608 134 879

e-mail: 

piotr.tkaczewski@gmail.com

 

Wiesław Walczak

Odlewnia Silum Sp. z o.o.

Opojowice 51 k. Wielunia 

98-310 Czarnożyły

Tel. +48 43 84 16 380

e-mail: 

w.walczak@silum.com.pl

  Robert Żuchliński  

Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz

Sp. z o.o.

ul. Zygmunta Augusta 11 

85-082 Bydgoszcz

Tel. +48 52 325 90 11

e-mail: 

zuchliński@odlewnia.com.pl

Witold Dobosz

Dyrektor Biura OIG

Odlewnicza Izba Gospodarcza

ul. Zakopiańska 73,

30-418 Kraków

Tel. + 48 12 26 18 230

e-mail:

biuro@oig.com.pl

  Komisja Rewizyjna OIG  
Maciej Brzeziński  

Metimpex Sp. z o.o.

ul. Gromadzka 101 

30-719 Kraków

Tel. +48 12 266 80 71

e-mail: 

brzezinski@metimpex.com.pl

Andrzej Marianowski

Biuro Usług Inżynierskich Zorika  

ul. Ks. Turka 8/24 

30-717 Kraków

Tel. +48 12 659 08 54

e-mail: 

zorika91@op.pl

  Zbigniew Nowak  

FMO Kraków Sp. z o.o.

ul. Ujastek 1 

30-969 Kraków

Tel. +48 12 415 79 23

e-mail: 

zarzad@fmo.krakow.pl

Sławomir Pataj  

Prodlew Sp. z o.o

ul. Senatorska 12 

00-082 Warszawa

Tel. +48 22 870 04 30

e-mail: 

slawomir.pataj@prodlew.com.pl

Grzegorz Walkowiak  

Alukal – Walkowiak

Odlewnia Aluminium

ul. Gen. Taczanowskiego 24

62-800 Kalisz

Tel. +48 601 727 889

e-mail:

alukal@kalisz.info 

  Sąd Pojednawczy  
Marek Biliński  

Przedsiębiorstwo Handlu Specjalistycznego i Usług

Markan Sp. z o.o.

ul. 3 Maja 82 

41-800 Zabrze

Tel. +48 32 271 36 71

e-mail: biuro@markan.pl

Andrzej Drotlew  

Polcast A. Drotlew, B. Piekarski

Sp. J.

Al. Piastów 19 

70-310 Szczecin

Tel. +48 91 449 42 63

e-mail: odlew@ps.pl

Damian Homa

Kooperacja Polko Sp. z o.o.

ul. Rybnicka 75 

43-195 Mikołów

Tel. +48 32 226 09 75

e-mail: polko@polko.silesia.pl

Piotr Jankowski  

Foundry Partner

Piotr Jankowski  

ul. Lipowa 6 

32-082 Zelków

Tel. +48 507 024 183

e-mail:

piotr.jankowski@foundrypartner.pl

Henryk Maciejczyk  

M.P. Metal - Service Sp. z o.o.   

ul. Centralna 185

34-185 Frydrychowice

Tel. +48 33 879 55 63

e-mail: 

mp_metal-service@wp.pl

 

Grzegorz Szczepski  

Ervin Amasteel Sp.z o.o.

Oddział w Polsce 

Stary Rynek  38 -39 

61-772 Poznań

Tel. +48 600 992 231

e-mail:

gszczepski@ervinindustries.com

Tadeusz Wojarski

Gzut Odlewnia Sp. z o.o.

ul. Robotnicza 2

44-100 Gliwice

Tel. +48 32 338 15 00

e-mail: odlewnia@odlewniagzut.pl